Ing. Milan Vrkoč
Milan měl jako radní jeden cíl: rozbít nefunkční monopol jedné firmy a uklidit Pětku. Pustil se do toho okamžitě – zařídil komunální vysavače pro Anděl i Barrandov, zvýšil frekvenci úklidu a byl v neustálém kontaktu s TSK a DPP. Za výsledky ho chválili i opoziční zastupitelé. Radním už po převratu není, ale pravidelně vyráží do terénu, sleduje stav úklidu a posílá podněty dál. Čistá Pětka je jeho cíl, za kterým dlouhodobě jde.
